Apap Extra - 50 tabletek

  • Dodatkowy składnik nasila działanie paracetamolu !
  • Apap Extra - 50 tabletek
Producent: US Pharmacia
Kod produktu: apap-extra-50tab
19,29 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
In stock
Dodaj do obserwowanych

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność

Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap. Jest połączeniem bezpiecznej substancji aktywnej (paracetamol 500mg) ze składnikiem nasilającym i przyśpieszającym działanie leku (kofeina 65mg). Dodatkowy składnik działa również pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i dodatkowo znosi uczucie zmęczenia.

Skład

1 tabletka zawiera paracetamol 500 mg, kofeina 65 mg oraz substancje pomocnicze: powidon, woda oczyszczona, skrobia kukurydziana, metyloceluloza, talk, wapnia stearynian. W skład otoczki wchodzą: etylohydroksypropyloceluloza, glikolpolietylenowy.

Wskazania

Apap Extra zwalcza nawet silne bóle: migreny, bóle głowy, bóle kostno-stawowe, bóle menstruacyjne, bóle mięśni, nerwobóle, bóle zębów oraz gorączkę w przebiegu przeziębienia i grypy.

Sposób użycia

Doustnie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę). Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Wrodzony niedobór G-6-PD i reduktazy methemoglobinowej. Choroba alkoholowa. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Zaburzenia rytmu serca. Stosowanie inhibitorów MAO oraz okres do 2 tygodni po ich odstawieniu. Nie należy stosować w I trymestrze ciąży, w okresie karmienia piersią oraz u dzieci poniżej 12 rż.

Działania niepożądane:
Mogą wystąpić: niemiarowość rytmu serca, bezsenność, niemożność skupienia uwagi, drżenia mięśniowe, drażliwość, zawroty głowy, nudności, wymioty, pieczenie w nadbrzuszu, kolka nerkowa, martwica brodawek nerkowych, ostra niewydolność nerek, skórne reakcje alergiczne (pokrzywka, wysypka). Rzadko obserwowano agranulocytozę, bardzo rzadko trombocytopenię.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookies z uwagi na realizację usług jak najlepszej jakości. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel