Voltaren Express - 12,5 mg - 10 kapsułek

  • Voltaren Express - 12,5 mg - 10 kapsułek
Producent: Novartis
Kod produktu: voltaren-express-10kaps
11,30 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
Out Of Stock
Dodaj do obserwowanych

Voltaren Express zawiera jako substancję czynną diklofenak potasu, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie, zmniejsza również gorączkę.

Skład

Diklofenak potasowy 12,5 mg oraz substancje pomocnicze m.in sorbitol.

Wskazania

Voltaren Express stosowany jest w przypadku:

  • bólu mięśni reumatycznych
  • ostrego bólu okolicy lędźwiowo-krzyżowej (bólu pleców)
  • bólu głowy
  • bólu zębów
  • bolesnego miesiączkowania

Stosowany również w leczeniu objawów grypy i przeziębienia (bóle, gorączka), ból gardła.

Sposób użycia

Dorośli i dzieci powyżej 14 lat:
Początkowo dwie kapsułki, a następnie, w razie potrzeby powtórzyć jedną lub dwie kapsułki co 4 do 6 godzin. Nie należy stosować dawki większej niż 75 mg (6 kapsułek) w ciągu doby.
Nie należy stosować leku dłużej niż 5 dni w leczeniu bólu lub dłużej niż 3 dni w leczeniu gorączki, bez porozumienia z lekarzem. Kapsułkę należy połknąć w całości, najlepiej przed jedzeniem, popijając wodą.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookies z uwagi na realizację usług jak najlepszej jakości. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel